ଆସିଲା ଆକ୍ସନରେ ଭରପୁର ‘ପୁଷ୍ପା’ର ଟିଜର

6 days ago 3

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜି ଷ୍ଟାଇଲିଶ ତଥା ତେଲୁଗୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ୩୮ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ପୁଷ୍ପା ଟିଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ।ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ୍-ଥ୍ରୀଲର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି ଓ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଏବେଠାରୁ ଉନ୍ମାଦନା ଭରିଛି । ଟିଏନ୍ଏମ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୁଷ୍ପା ଏକ ବହୁଭାଷୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଯାହା ଅଗଷ୍ଟ ୧୩, ୨୦୧୧ ରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପାଞ୍ଚଟି ଭାଷାରେ ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ୍, କନ୍ନଡ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀତର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ତାରକା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁକୁମାର ବି ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ରଚନା ଦେବୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ସହ ତୃତୀୟ ଥର ଫିଲ୍ମରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ସେ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ହିଟ୍ ଆର୍ଯ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ କାମ କରିଥିଲେ। (2004 ରେ ଆର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ 2009 ରେ ଆର୍ଯ୍ୟ 2) । ଚମତ୍କାର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ‘ଦେଶାମୁଦୁରୁ’ ଅଭିନେତା କାଠ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ପୁଷ୍ପା ରାଜ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ଲୁକ୍କାୟିତ ଲୁକ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର 1 ମିନିଟ୍ 20 ସେକେଣ୍ଡ୍ ଟିଜର, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଦୁନିଆକୁ ନେଇଯିବ ଯାହା ସସପେନ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଟିଜରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା ଟ୍ରେଲରକୁ ।ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ

Read Entire Article